KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11687078
nr 1168 7078
Hiroko Kimura
(f. 1930), Sverige
Akvarell, Signerad och daterad -86. 41x60 cm
Kondition: skada
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:17:13
100 kr
150 kr
Hiroko Kimura
Läs mer om Hiroko Kimura